Готель "Кедем"

Готель Кедем розташовано в Україні  у місті Луцку Волинської області, і побудований в 2006 році. У готелі розташовано 30 комфортабельних номерів з всіма зручностями.

 

Персонал готелю може Вам запропонувати 1-2-3-4-місні номери, в залежності від Ваших потреб та з огляду на Ваше побажання по його облаштуванню і розташуванню в готелі. Фотографії номерів готелю Ви можете подивитися в нашій фотогалереї.

Готель Кедем

 

У нашому готелі двомісні номери є як з роздільними ліжками, так і двоспальними. Крім цього ми можемо Вам запропонувати двомісний і тримісний напів-люкс, які діляться на однокімнатний, двокімнатний, трикімнатний, а також є номери квартирного типу. Практично кожен номер готелю індивідуальний в своєму дизайні і меблюванні. Кожен номер готелю обладнаний окремим санвузлом (душ, туалет). У кожному номері готелю Кедем встановлено телевізор, у багатьох номерах є холодильник. У готелі є номери з міні-кухнею.

 

Готель Кедем знаходиться в тихому районі, недалеко від київської траси рівненського напрямку, поряд з медичним діагностичним центром "Яна", тому якщо Ви на своєму автотранспорті Вам не доведеться їздити по дорогах нашого міста в пошуках затишного житла.

Готель Кедем

 

Для Вас персоналом готелю передбачені деякі додаткові послуги такі як виклик таксі, випрати дрібні речі. Тим хто любить смачно поїсти в готелі розміщені їдальня, затишне кафе де Вас порадують наявністю кондитерських виробів і асортиментом смачного кофе.Також є міні маркет з продовольчими та промисловими товарами.

Готель Кедем